Підручники для школи
 

Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Новини

Новини: 735
19 трав. 2016

Обласні змагання юних інспекторів руху

Успішно виступила на цих змаганнях команда вихованців ЗОШ № 1 під керівництвом учителя історії Є.О. Власюка. І хоч перемога цьогоріч не дісталася берегівцям, проте ІІІ місце в етапі "Долікарська допомога" (учасники Олександра Турі та Аніта Хазова) забезпечили хороший загальнокомандний рейтинг юних інспекторів.
19 трав. 2016

У рамках співпраці на Закарпатті перебували з робочим візитом делегації представників пожежної служби краю Височіна та Пардубіцького краю Чеської Республіки.

Чеські пожежники із доброчинною місією відвідали й Берегівську гімназію: вони привезли та передали підручники чеської мови для юних закарпатців, які виявили бажання вивчати чеську мову. У закладі навчається 298 учнів, більшість із довколишніх сіл, які вивчають англійську та німецьку іноземні мови. Цього разу батьки та керівництво гімназії виявили бажання дати можливість гімназистам опановувати чеську мову. Тож делегації вручили 5-му гімназійному класу, всю необхідну літературу. Як наголошували закордонні гості, для того, аби люди добре розумілися, вони повинні знати мову один одного. Директор гімназії Володимир Кенийз щиро подякував за такий щирий, гуманний вклад у розвиток гімназистів. Та розповів, що два роки тому в стінах очолюваного ним навчального закладу був оголошений конкурс малюнка під назвою «Чехи – очима українців». За його результатами виграв малюнок Тетяни Туряниці, який вона попросила вручити на знак подяки чеським гостям, що й зробив Володимир Михайлович. Директор гімназії зазаначив, що сподівається на подальшу співпрацю із представниками краю, але також і в освітній площині.
17 трав. 2016

Пройшло ЗНО з математики та історії

11 та 13 травня на базі шкіл міста Берегова пройшло ЗНО з математики та історії України. В оцінюванні взяло участь 524 випускників шкіл міста та району. На відміну від ЗНО з української мови та літератури, де одинадцятикласники повинні були показати зннання державної мови, цього разу тестові завдання було перекладено угорською мовою для забезпечення освітніх прав учнів угоромовних шкіл.
12 трав. 2016

Тімея Шрек перемогла в літературному конкурсі "Гірські горизонти"

Учитель угорської мови Берегівської ЗОШ №7 стала переможцем літературного конкурсу малої прози серед молодих авторів Закарпаття . У читальному залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки, оголосили результати конкурсу "Гірські горизонти". За присудом письменників-учасників проекту "Закарпатські діалоги" переможцями конкурсу стали: І місце – Тімея Шрек, ІІ місце – Юлія Совинська, ІІІ місце – Тарас Ващук, Валерія Зенинець і Христина Турецька.
11 трав. 2016

НАЙКРАЩИЙ ЛИСТ ДО МАМИ НАПИСАЛА БЕРЕГІВЧАНКА

Десятикласниця ЗОШ № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Софія Супруненко виборола І місце у конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами» в номінації «Кращий літературний твір«Лист мамі».іМминулої суботи у Закарпатському палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» була відзначена грамотою департаменту освіти й науки ОДА й отримала цінний подарунок – наручний жіночий годинник відомої фірми «Сасіо». Закарпатські учні мали змогу свої сили випробувати загалом у трьох номінаціях: прозі, поезії та образотворчому мистецтві. Крайовий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» проходив у навчальних закладах (1 етап), відтак на другій стадії змагалися його переможці, а вже для участі в 3-й творчій фазі відсилался по три заявки (у кожній номінації) з міст і районів. Усі роботи (а це витвори майже 50 юнаків і дівчат із усього Закарпаття) продемонстрували вміння творчо мислити, фантазувати, думати на тему стосовно любові до жінки-матері. У цьогорічній першості також змагалися інші берегівські учні, зокрема, одинадцятикласниця Анастасія Кузнєцова, восьмикласниця Вероніка Козма (твір-лист матері, ЗОШ № 1), семикласник Ілля Сабов, Іван Веждел із 5 кл. (ЗОШ № 5), гімназисти Жанетта Бундович, Вікторія Чейпеш, Софія Фіцай, Вікторія Слоква, а також Керолайн Сабо, Лівія-Тюнде Сейкель (ЗОШ № 10), Ендре Горват (ЗОШ № 7) – усі юні художники.
6 трав. 2016

ЗНО з державної мови

Вранці 5 травня біля пунктів тестування в ЗОШ № 1 та ЗОШ № 3 було людно. 526 одинадцятикласників міста і району із 537 з’явилися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
4 трав. 2016

Підсумки конкурсу "Природа очима дітей"

27 квітня було підведено підсумки міського конкурсу "Природа очима дітей". У конкурсі взяли участь учні шкіл міста та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. Переможці нагороджені грамотами та цінними призами. Переможці конкурсу : І - Лейза Марк, ЗОШ №5, Кобрин Наталія, ЗОШ №5; ІІ - Фіцай Софія, гімназія, Бунда Вероніка, ЗОШ №1, Слоква Вікторія, БДЮТ; ІІІ - Закернича Оксана, ЗОШ №1, Пал Ноемі, ЗОШ №3, Товт Юлія, ЗОШ №7, Тарацкезі Біанка, ЗОШ №6
29 квіт. 2016

Вітання найкращому вчителю України!

Колеги, міський голова та міське управління освіти привітали із перемогою у всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2016" Віолетту Македон, викладача англійської мови Берегівської ЗОШ № 5. Щирі слова подяки, побажання творчих успіхів, перемог та наснаги прозвучали на адресу педагога. І не тільки побажання для найкращого вчителя, а ще й квіти та цінні подарунки.
28 квіт. 2016

До 30-их роковин Чорнобильської трагедії

пам’яті "Дзвони Чорнобиля", знайомство із куточком пам’яті "30 років Чорнобильській катастрофі". Проведено практичне відпрацювання питань Програми загальної підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях - тематичні уроки "Реанімація та перша допомога при радіаційній небезпеці", "Вогонь - друг, вогонь - ворог", "Правила поведінки при надзвичайних ситуаціях". Організовано показові тренінги щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, показові виступи пожежників. Приємною несподіванкою було нагородження учениці Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ріти Вор’ю, яка здобула І місце в обласному конкурсі творчих робіт "Пожежна безпека". Грамоту й подарунок школярці вручив Ланьо А.А. - керівник 12 державної пожежно-рятувальної частини, яка дислокується в Берегові.
27 квіт. 2016

Усеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою разом"

23 квітня з ініціативи Берегівськї гімназії всі загальноосвітні заклади міста взяли участь у волонтерській акції "Зробимо Україну чистою разом". За кожною школою було закріплено територію для прибирання - місця загального користування. Зокрема: для гімназії та ЗОШ № 1,4,10 - це територія парку "Оазис", для ЗОШ № 5,6 - набережна Верке, ЗОШ № 3 - парк перед колишнім БК "Геолог", ЗОШ № 9 - парк навколо колишнього обійстя барона Перені (Чопівка), ЗОШ № 7 - територія шкільного спортмайданчика. Координувала роботу учасників акції керівник гуртка учнівського врядування при БДЮТ, педагог-організатор гімназії Олена Рибалко. Суттєву допомогу надало підприємство з вивезення твердих відходів "Берег-вертікал" (директор Д.Орос). Приємно зазначити, що до заходу долучилися також дорослі - працівники центру зайнятості (директор Фанта М.М.), які прибрали навколо будівлі центру.