Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Новини

Новини: 726
27 квіт. 2016

Усеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою разом"

23 квітня з ініціативи Берегівськї гімназії всі загальноосвітні заклади міста взяли участь у волонтерській акції "Зробимо Україну чистою разом". За кожною школою було закріплено територію для прибирання - місця загального користування. Зокрема: для гімназії та ЗОШ № 1,4,10 - це територія парку "Оазис", для ЗОШ № 5,6 - набережна Верке, ЗОШ № 3 - парк перед колишнім БК "Геолог", ЗОШ № 9 - парк навколо колишнього обійстя барона Перені (Чопівка), ЗОШ № 7 - територія шкільного спортмайданчика. Координувала роботу учасників акції керівник гуртка учнівського врядування при БДЮТ, педагог-організатор гімназії Олена Рибалко. Суттєву допомогу надало підприємство з вивезення твердих відходів "Берег-вертікал" (директор Д.Орос). Приємно зазначити, що до заходу долучилися також дорослі - працівники центру зайнятості (директор Фанта М.М.), які прибрали навколо будівлі центру.
25 квіт. 2016

Мультикультурна освіта

У Берегівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 із угорською та російською мовами навчання (директор Вереш П.Г.) відбувся міський семінар заступників директорів шкіл на дуже актуальну тему - "Методологія мультикультурної освіти в рамках реалізації науково-методичної проблеми школи". Практичне заняття провели заступник директора Конц Е.Ф. та голови предметних шкільних методичних об’єднань. Відкриті уроки в різних класах показали учителі - предметники. На завершення відбувся двомовний позакласний захід про народні традиції Великодня. У семінарі взяли участь представники всіх шкіл міста та працівники управління освіти і методичного кабінету.
25 квіт. 2016

Другий обласний конкурс-фестиваль "Воскресни, писанко!"

23 квітня в Ужгороді пройшов заключний етап другого обласного фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!" До цього конкурси пройшли на рівні шкіл та адміністративних одиниць. Найкращі роботи писанкарства прикрасили Великодні деревця на головній площі Закарпаття - площі Народній. Берегово представило різностильові вироби писанкарства, виготовлені в різній техніці та різних національних традиціях. Кожен навчальний заклад міста - садочки, школи, БДЮТ - долучилися до цього дійства. Департамент освіти і науки облдержадміністрації належно відзначив роботу майстрів писанкарства із Берегова. Управління освіти висловлює подяку всім, хто долучився до створення атмосфери свята. Особлива подяка працівникам міського Будинку дитячої та юнацької творчості, завдяки зусиллям яких виставкова експозиція міста зроблена на високому естетичному рівні.
22 квіт. 2016

Берегівській ЗОШ № 1 - 70 років!!!

Урочистості з нагоди 70-річчя першої міської школи зібрали повну залу гостей. Прийшди привітати колектив представники міської ради на чолі з міським головою З.Бабяком, помічники народного депутата України І.Балоги О.Бізіля та І.Войтович, начальник управління освіти М.Пилипенко, представники міських навчальних закладів, установ, батьківської громадськості, учителі-ветерани, колишні випускники. Безліч теплих слів вдячності та пошани, побажання творчих успіхів, наснаги, мирного неба над головою пролунали на адресу педагогічного та учнівського колективів школи. І, як зазвичай, не обійшлося без подарунків: плазмовий телевізор - від міського голови, мультимедійний проектор - від народного депутата, сучасна комп’ютерна техніка із лазерним принтером - від управління освіти, радіомікрофон - від батьківської ради школи. А ще подарунки від гімназії, від товариства Червоного Хреста, від благодійників, меценатів... Чудова концертна програма, підготовлена учителями та школярами під орудою диретора О.Матолич, була подякою за щирі привітання
14 квіт. 2016

Експозиція із зони АТО

Нещодавно у Центрі громадської організації учасників АТО Берегівшини відкрилася пересувна виставка документальних, речових та фотоматеріалів про події в зоні АТО. Міські старшокласники мають змогу відвідати виставку протягом тижня.
8 квіт. 2016

Міжнародний день ромів

Сьогодні, 8 квітня, з нагоди Міжнародного дня ромів у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 7 відбулися урочистості з участю міського голови З.Бабяка, депутатів міської ради, представників консульства Угорщини, управління освіти та громадськості міста
12 бер. 2016

Весняний фестиваль в Берегові

11 березня на урочистому відкритті весняного фестивалю в Берегові із піснями і танцями виступили вихованці місьуих шкіл, Будинку дитячої та юнацької творчості, хореографічного колективу "Гармонія".
10 бер. 2016

Березневе свято мами

У закладах дошкільної освіти відбулися святкові заходи до березневого свята мами
10 бер. 2016

Шевченківські дні

Із нагоди 202 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка у школах міста пройшли святкові заходи
24 лют. 2016

Пам’яті Небесної Сотні

Вшанування Героїв Небесної Сотні