Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Архів

 

 

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

МІСЬКОЇ  СЕРПНЕВОЇ  КОНФЕРЕНЦІЇ  ОСВІТЯН МІСТА  БЕРЕГОВА

«ПРО ПIДСУМКИ РОБОТИ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ МІСТА В 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК»

 

 

 

Вжиття заходів для упровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти „Нова українська школа”.
Забезпечення впровадження Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 87.
Організацію освітньої діяльності закладів з урахуванням листів Міністерства освіти і науки України від 13.06.2018 № 1/9-386 „Щодо особливостей організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році”, 03.07.2018 № 1/9-415 „Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”, 07.08.2018 № 1/9-486 „Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки благополуччя дитини у 2018/2019 навчальному році”, 07.08.2018 „Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018/2019 навчальний рік”.
Упорядкування структури штатної чисельності працівників закладів освіти в межах затверджених асигнувань на оплату праці, не допущення збільшення такої чисельності, крім випадків, пов’язаних з утворенням (реорганізацією) закладів освіти, фінансування яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції.
Забезпечення дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, гарантоване державою право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти (лист МОН від 10.08.2018 № 1/11-8477) та посилення фінансово - бюджетної дисципліни.
Завершення підготовки закладів освіти до нового навчального року. Підвищення відповідальності керівників закладів освіти за створення безпечних умов перебування, виховання та навчання дітей, учнівської молоді, а також працівників закладів освіти.
Завершення підготовки закладів освіти до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.
Забезпечення відповідно до чинних норм законодавства умов навчання, медичного обслуговування, духовного, інтелектуального та фізичного розвитку вихованців, учнів закладів освіти із додержанням вимог державних санітарних правил і норм з устаткування, утримання закладів освіти та організації освітнього процесу.
Ужиття заходів для дотримання у повному обсязі Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 року № 930 (зі змінами). Забезпечення відкритості, об’єктивності та системності оцінювання педагогічної діяльності працівника під час проходження атестації.
Забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти.
Проведення детального аналізу результатів державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2018 року з метою вироблення відповідних напрямків роботи в 2018/2019 навчальному році.
Забезпечення створення оптимального освітнього середовища для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу кожного учасника освітнього процесу. Створення умов для роботи педагогічних колективів з обдарованими учнями для отримання високих результатів в інтелектуальних конкурсах, змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Посилення роботи з дітьми щодо профілактики правопорушень в учнівському середовищі та вжиття заходів щодо залучення дітей до занять у гуртках та спортивних секціях закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Посилення патріотичної та виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості через реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, організацію та проведення заходів, приурочених знаменним і пам’ятним датам календаря.
Створення умов для повноцінного відпочинку та удосконалення мовних навичок учнівської молоді шляхом сприяння роботі літніх мовних таборів із метою інтеграції України до європейського науково-освітнього простору, формування позитивного іміджу нашої країни.

 

 

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ КОЛЕГАМИ!

 

Наші призери обласної спартакіади з плавання минулого та позаминулого років - Фатула Олександр Степанович, директор ЗОШ №5, та Шпеник Оксана Золтанівна, учитель ЗОШ №1, цього року запрошені та включені в команду ЦК Профспілки і  взяли участь в  ХІV міжнародній спартакіаді вчителів у Республіці  Болгарія , яка проходили  на курорті Албена з 03 по 09 липня цього року, та отримали кубок за зайняте шосте місце.

 

 

 

 

 

 


 

ГОРДІСТЬ НАШОГО МІСТА  - ЦЬОГОРІЧНІ ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ, НАШІ МЕДАЛІСТИ

Медалістам - честь і хвала!!!

 

 

Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» в 2018 році   нагороджено:

 

 

 

Пилипіва Володимира Володимировича, ЗОШ №1

Бубряка В’ячеслава Йосиповича, гімназія

Буркало Тетяну Михайлівну, гімназія

Гожик Вікторію Володимирівну, гімназія

Липей Олександру Віталіївну, гімназія

Ньорбу-Бобикова Михайла Михайловича, гімназія

Ковач Анастасію Василівну, ЗОШ №5

Монуш Вівіен Йосипівну, ЗОШ №5

Фодьош Олександру Вікторівну, ЗОШ №5

Щуренко Вікторію Володимирівну, ЗОШ №5

Ясінського Андрія Володимировича ЗОШ №5

 

  Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» в 2018 році нагороджено:

 

Кондрич Наталію Михайлівну, гімназія

Балегу Юрія Олександровича, ЗОШ №5

 

Це ті випускники, які своєю наполегливою працею довели, що вони - найкращі!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

 

 

 

 

 

Пролунав Останній дзвоник для 224 одинадцятикласників міста. Щиро вітаємо всіх із цим символічним святом! Бажаємо випускникам щасливого життєвого шляху, віри в свої сили, впевненості в майбутньому, міцного здоров’я, миру і Божої благодаті! 

 

 

 

 

 Вітаємо Щуренко Вікторію,

ученицю 11-А класу Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням англійської мови імені Т.Г. Шевченка, яка посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  у секції археології. Назва роботи - «Верхнє Потисся в період Латену», науковий керівник - Зуб Василь Іванович, учитель історії.

 

БАЖАЄМО ТВОРЧИХ ЗЛЕТІВ, СИЛИ ДУХУ І ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

 

 

ЩИРО ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ТА ЛАУРЕАТІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018"!

 

МАРІЯ САБОВ (БЕРЕГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ) - ІІ МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "НІМЕЦЬКА МОВА",

ОКСАНА ШПЕНИК ( ЗОШ №1) -ІV МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА",

ЄВГЕНІЯ ТУРДАЙ (ЗОШ №1) - V МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА"

УЧИТЕЛЬСЬКА ГРОМАДСЬКІСТЬ М. БЕРЕГОВА ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ, РАДІЄ ВАШИМ ДОСЯГНЕННЯМ! БАЖАЄМО ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ, УСПІХІВ НА ОСВІТЯНСЬКІЙ НИВІ Й ПОДАЛЬШИХ ЗВЕРШЕНЬ НА ШЛЯХУ ДО ПЕДАГОГІЧНИХ ВЕРШИН!

 

 

Вітаємо переможців конкурсу "Учитель року - 2018" (міський етап)

 

 

Номінація "Українська мова та література" - Турдай Євгенія Вікторівна - ЗОШ №1

Номінація "Німецька мова" - Сабов Марія Федорівна - Берегівська гімназія

Номінація "Фізична культура" - Шпеник Оксана Золтанівна - ЗОШ №1

 

Підсумки візиту

 

 

 

Модернізація дитячих садків

 

 

 

 

 

 

Конференція працівників освіти щодо підсумків роботи управління освіти і навчальних закладів міста у 2017-2018 навчальному році та завдань на наступний навчальний рік


 

 

За підсумками конференції прийнято резолюцію щодо пріоритетних завдань на 2017-2018 навчальний рік

 

1. Реалізація нової науково-методичної теми «Удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів, підвищення результативності навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання. Виховання дітей на гуманістичних засадах, формування в учнів патріотичних почуттів в умовах історичної полікультурності».
2.Системна робота над створенням умов для надання навчальними закладами міста якісних освітніх послуг.
3.Удосконалення навчально-виховного процесу в школах міста:
–     підвищення рівня громадянського й патріотичного виховання;
–     поліпшення роботи з обдарованими дітьми;
     - покращення результативності зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників.
4. Удосконалення мережі навчальних закладів відповідно до потреб населення. Вивчення питання створення навчально-виховних комплексів  – ДНЗ-ЗНЗ.
5.Сприяння зміцненню матеріально-технічної бази Берегівської дитячо-юнацької спортивної школи з метою надання можливості обдарованим дітям займатися різними видами спорту.
6.Зміцнення навчально-матеріальної бази закладів освіти:
- створення умов для занять фізкультурою і спортом;
- робота над укомплектуванням предметних кабінетів;
- продовження роботи над приведенням матеріальної бази дошкільних навчальних закладів у відповідність до чинних вимог; початок капітального ремонту ДНЗ №19;
- завершення капітального ремонту стаціонарного туристично-оздоровчого табору імені Ж. Перені.

 

 

 

 

Віолетта Македон - найкраща в Україні!

 

22 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулась церемонія нагородження переможців, лауреатів та дипломантів ІІІ (завершального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Англійська мова». Привітав учасників заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Серед 12 фіналістів всеукраїнського конкурсу виявилась і філолог Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Віолетта Македон. Віолетта Македон не просто увійшла до списку фіналістів конкурсу, але стала переможницею й посіла 1 місце. 

Це визначна подія в житті Берегова - уперше вчитель міської школи досягає таких результатів на всеукраїнському рівні!

Управління освіти й уся педагогічна громадськість міста Берегова щиро вітає Віолетту Валеріївну Македон із високим визнанням її професійної майстерності! Бажаємо подальших творчих успіхів, міцного здоров’я, родинного благополуччя. Хай і надалі поряд із Вами будуть удача, вірні друзі, доброзичливі колеги. Нехай усі Ваші мрії здійсняться! Ми пишаємося Вами!

 

 

 

 

 

МАКЕДОН ВІОЛЕТТА ВАЛЕРІЇВНА

НАЙКРАЩА  В ОБЛАСТІ

 

      Вітаємо вчителя англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Віолетту Валеріївну Македон з перемогою у фінальному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016".

     Праця справжнього вчителя – це творчість, переплетена з любов’ю. Гордимося тим, що сьогодні в нашому місті є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну стежку до душі і серця кожної дитини. Саме таким майстром педагогічної справи є В.В. Македон. Професія вчителя – це творення людини, а особистий приклад педагога – це промінь сонця для дитячих душ. Світіть, випромінюйте тепло, яке вже озвалося в дітях вчора, сьогодні, озветься завтра й післязавтра! Зичимо Вам, Віолетто Валеріївно, міцного здоров'я, земного щастя, життєвої сили, особистого і родинного тепла, шани від учнів, поваги від колег, благополуччя і добробуту. Нехай завтрашній день Вас кличе до життя, нехай він принесе Вам добро і радість!

 

       Dear Violetta Makedon!

   Congratulations on receiving ‘The teacher of the year 2016’ award. The excellence in education affects not just the students but also the entire community and educational system as well. You set an example of learning and excellence among students and co-workers alike.

 

 

 

 


 
 

   Аннамарії Качур, колишній учениці Берегівської ЗОШ № 4, а нині – студентці Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці II, призначено стипендію Президента України. Аннамарія є переможницею олімпіад як обласного, так і всеукраїнського рівнів. Також навесні талановитій дівчині було вручено щорічну премію «За угорську мову імені Караді Ласло», започатковану в 2014 році у Ференцвароші. А згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15.10.2015 № 1084 серед списку переможців IV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році, яким призначена стипендія Президента України, є Аннамарія Качур за перемогу з угорської мови. Тож, наша талановита берегівчанка отримуватиме стипендію у сумі 1200 грн щомісяця.

    Вітаємо Аннамарію з високими досягненнями та бажаю їй нових перемог!


 

Наші діти – карпатської землі барвисті квіти

Учнівське самоврядування набирає обертів

     Якщо відверто, то я ніколи серйозно не сприймав феномен шкільного самоуправління. Та побувавши на семінарі-практикумі учнівського самоврядування (УС), який проходив 20 жовтня на базі Берегівської гімназії, кардинально змінив свою думку. До слова, термін «шкільне самоврядування» у цьому випадку не зовсім підходить, адже шкільна громада об’єднує не тільки школярів, а й педагогічний та технічний персонал. Щоб підкреслити важливість цього органу, скажу, забігаючи наперед, що учнівський колектив навіть братиме участь разом із учителями при виборі директора школи…

     Та перейдемо до, власне, семінару. Отож, цей цікавий захід організували працівники Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ), за активної участі директора Ференца Конца та невтомного й перманентно-креативного педагога-організатора Ніни Жигуц. На заході була присутня директор Берегівської філії Малої академії наук України Ольга Антоненко, а проводила його елегантна, усміхнена, з чіткою, приємною дикцією Олена Рибалко – педагог-організатор гімназії. Як доступно й зрозуміло вона пояснила, УС є аполітичною організацією учнів для учнів, незалежною від освітянської адміністрації. Воно представляє інтереси учнів перед педколективом, батьками, міськими органами освіти. У раді школи представники УС мають право голосу та разом із представниками батьківського комітету, педагогічної ради можуть брати участь у прийнятті рішення про зміст статуту школи. Більше того, третю частину представників ради школи обирає УС. Звичайно, учні на чіткій демократичній основі самостійно обирають голову класного самоврядування, а потім і раду учнівського самоврядування всієї школи. На рівні класу поряд із головою обирається скарбник, який займається фінансовими справами.

    Найпоширеніші сфери діяльності УС такі: екологія – садіння дерев та кущів, роботи із виявлення джерел забруднення навколишнього середовища; організація відпочинку на природіта проведення рок-, фольк,- кантрі-концертів, різноманітних конкурсів тощо. УС активно займатиметься громадською діяльністю. Насамперед це проходитиме у вигляді зустрічей із мером, провідними спеціалістами міськради з метою ознайомлення із планами розвитку міста Берегова, джерелами поповнення міського бюджету тощо. Відвідуванням людей похилого віку вдома та в Будинку престарілих також буде системно займатися УС. Регулярно проводитимуться зустрічі із працівниками охорони здоров’я, довкілля. Активно долучатимуться активісти УС і до роботи місцевого історичного музею, сприятимуть поповненню його експонатами, тобто всіляко допомагатимуть головному музейнику нашого міста пану Івану Шепі у його роботі. Із появою місцевого радіомовлення в УС появилася можливість презентувати роботу учнівської ради по міському радіо, кабельному телебаченню, у ЗМІ.

    На практикумі пропонувалося відновити давно забуту «скриньку довіри». Ця ідея передбачає, що пропозиції у вигляді записок мають вноситися анонімно. На мою думку, краще привчати учнівську молодь до щирої відвертої розмови. Учитель поміж іншим повинен бути для вихованця й своєрідним духовним наставником (духівником, якщо бажаєте), якому школяр може безоглядно довіритися й отримати в результаті мудру пораду…

    По ходу семінару головам УС різних ЗНЗ міста було доручено придумати й дописати до загальних правил поведінки свої уточнення. Написали всі. Більшість із них стосувалося патріотизму, чесності, порядності, правдивості, благородства, любові до ближнього, співучасті стражденному. Що ж, віриться, що із такими світоглядними морально-етичними нормами, такою високою моральною планкою наше суспільство невдовзі стане істинно громадянським. У добру путь, УС-овці!

Еміл Турані


 

 

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВЕТЕРАНА ФУТБОЛУ БЕРЕГІВЩИНИ

    Одним із найвидатніших футболістів Берегівщини у свій час був Степан Юрійович Котора, який народився в 1934 р. у с. Боржава. Амплуа – воротар, тренер.

    Талановитий сільський хло­пець у 1950 році був запро­шенний у берегівську команду “Колгоспник”, яка з успіхом виступала в чемпіонаті області, і в 1951 році виборола Кубок України серед КФК .

    Із 1955 року Степан Котора разом з нашим земляком Степаном Горватом (футбольна кличка – Фюшті) вже виступав за “Колгоспник” Полтави, де після виграшу Кубку України серед сільських КФК у 1960 році здобув право виступу у класі “Б” чемпіонату СРСР. У командах майстрів він продовжив грати в Луганській “Зорі” та черкаському “Колгоспнику” до 1968 року, а після повернення в рідне Берегово ще виступав за місцевий “Кооператор” у якості воротаря, а згодом і тренера.

    Із 1987 по 1990 – тренер команди “Дружба” Берегово, а потім до 1992 – тренер берегівського “Глобуса”.

    Степан Котора в 1996 році брав активну участь у створенні команди “Віжибу”, яка стала кращою в області, багаторазовим чемпіоном, володарем Кубка і Суперкубка Закарпаття.

    Після виходу на пенсію виїхав на постійне місце проживання в Угорщину, але був частим гостем домашніх матчів рідного колективу, спілкувався з тренерами, гравцями, керівниками і давав цінні поради, ділився досвідом.

    Помер Степан Юрійович в Угорщині у 2013 році, де і похований, однак пам’ять про нього залишиться назавжди в наших серцях.

    Із метою вшанування пам’яті видатного футболіста і тренера Степана Котори у Берегові та в Яношах пройшов турнір. Відкриття змагань відбулося 27 жовтня на Яношівському стадіоні ім. Д. Борно.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Початок навчального року та  День знань!

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

З повагою до Вас Управління освіти Берегівської міської ради

 

 


 
 

 

01.06.2015          День знайомств

Відбулося відкриття Літньої школи та мовного табору.

Участь у розважальних заходах до "Дня захисту дітей"

 

02.06.2015 Ознайомлення із планом роботи мовного табору "Лігнвіст".

Нам представили студентів-практикантів, що будуть із нами працювати.

Проведено психологічний тренінг «Давайте знайомитись» та розмовні уроки англійської та німецької мов «Знайомство».

 

03.06.2015              День здоров’я

Проведено розмовні уроки «Здоров’я і турбота про нього».

Учителька біології В. І. Фабріцій провела відеотренінг «Шкідливі звички. Як їх подолати».

Після смачного сніданку ми були учасниками спортивних змагань.

 


У школах міста пролунав останній дзвоник.

 

  

 

 

 

 


 


 


 


  

 


 

29 травня 2015 року о 8.30 к.ч.

відбудеться флешмоб "Рідне Закарпаття"

на площі Л.Кошута біля Будинку культури.

Запрошуються учні міських шкіл.

 

 


   

29 травня 2015 року о 9.00 к.ч. 

в загальноосвітніх навчальних закладах міста 

відбудеться урочите відкриття меморіальних пам’ятних дощок берегівчан, що занинули в зоні АТО.

Заходи відбудуться в школах, де навчалися наші герої:

ЗОШ № 1 - відкриття дошки, присвяченої Поповичу Роланду, ЗОШ № 5 - Тимощуку Михайлу, а ЗОШ № 10 - Тюрікову Олегу.

 

 

 


Інформація щодо проведення в

  загальноосвітніх навчальних закладах міста Берегово

свята Останнього дзвоника у 2015 році

 

Назва навчального закладу

Дата і час проведення

свята

Місце проведення

Берегівська гімназія Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч.

Парк «Оазис»

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч.

Подвір'я школи

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Зріні Ілони Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

10-00к.ч.

Подвір'я школи

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Берегівської міської ради  Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч

Подвір'я школи

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч.

Подвір'я школи

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч

Подвір'я школи

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 з угорською мовою навчання Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч

Подвір'я школи

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9 з угорською мовою навчання Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч

Подвір'я школи

Берегівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 10 Берегівської міської ради Закарпатської області

29.05.2015

9-30к.ч

Подвір'я школи

 

 

 

 

 

 
 
 
У Берегові пролунав перший дзвінок (Фото)

 

 

 

 
  •  

1 вересня у всіх школах Берегова о 9.00 за к.ч. стартувало Свято першого дзвоника. Цьогоріч в усіх закладах освіти День знань розпочався з хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО.

До перших класів шкіл Берегова підуть близько 360 школяриків, за попередніми даними їх розподіл виглядає так: ЗОШ № 1 – 92 учні; ЗОШ № 3 –18 (угорський клас), 11(український); ЗОШ № 4 – 54, ЗОШ № 5 – 68, ЗОШ № 6 – 24; ЗОШ № 7 – 43; ЗОШ № 9 – 21; ЗОШ № 10 – 8 (російський клас) і 9 (угорський).

У всіх навчальних закладах за традицією першачки розказали вірші, вчителі дали моральні настанови усім школярам та зрештою пролунав символічний останній дзвоник. Цього року багато учнів у різних школах були вдягнені у вишиванки та тримали жовто-блакитні кульки. Перший урок у школах мав тему «Україна – єдина країна».

   

   

   

   

 

 

 

Святкові заходи  до Дня захисту дітей.

 

В місті Берегово до Дня захисту дітей відбудуться театралізовані та святкові заходи:

 

27 травня 2014 року

 

о 12.00 год.к.ч. в приміщенні міського Будинку культури відбудеться прем’єра вистави підготовчої групи Берегівського українського Народного театру ім. Я. Бандурович «Дівчина-весна» за мотивами п’єси С.Васильченка «На перші гулі», автори та режисери Ольга та Олександр Матей, а також  театралізовані виступи окремих учасників театрального колективу «Фантазія»  ББДЮТ та шоу-гурту «Стріт-Денс».

 

01червня 2014року

о 9.00 год. к.ч. відбудеться конкурс малюнків на асфальті в парку Героїв.

о 09.45 год.к.ч. відбудеться святковий дитячий театралізований парад за участі учнів ЗОШ міста Берегова та духового оркестру із мажоретами Берегівської ДШМ .

 

о 1000год.к.ч. на майданчику перед міським будинком культури відбудеться святковий розважальний концерт для дітей. В програмі: виступи  колективів художньої самодіяльності міста Берегова, розважальні ігри та  конкурси для  дітей.

 

 

Інформація про свято "Останній дзвоник"

та заходи щодо урочистого вручення атестатів випускникам ЗНЗ

 

№ з/п Назва навчального закладу Адреса НЗ Прізвище, ім’я, по батькові директора закладу Дата, час і місце проведення свята "Останній дзвоник" Дата, час і місце вручення атестатів
1 Берегівська гімназія м. Берегово, вул. Стефаника, 22 Кенийз Володимир Михайлович, 0314123550 30.05.2014 р. 09:00 к.ч., парк "Оазис" 01.06.2014 р., 16:00 к.ч., МБК 
2 ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Берегово, вул. Стефаника, 22 Матолич Оксана Василівна, 0314123551 30.05.2014 р. 09:00 к.ч., подвір’я школи 01.06.2014 р., 19:00, МБК
3 ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Берегово, вул. Шкільна, 1 Бочков Магдалина Миколаївна, 0314123382 30.05.2014 р. 09:00 к.ч., подвір’я школи 31.05.2014 р., 18:00, Актова зала школи
4 ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Берегово, вул. Б. Хмельницького 18 Міцик Юліанна Юліївна, 0314123135 30.05.2014 р. 09:00 к.ч., подвір’я школи 31.05.2014 р., 15:00, МБК
5 ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 м. Берегово, вул. Есе Томаша, 1 Пилип Людмила Амброзіївна, 0314122154 30.05.2014 р. 09:00 к.ч., подвір’я школи 31.05.2014 р., 18:00, МБК
6 ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м. Берегово, вул. Еккел Д’єрдя, 3 Вереш Пейтер Гаврилович, 0314124328 30.05.2014 р. 09:00 к.ч., подвір’я школи 31.05.2014 р., 11:00, Актова зала школи

 

 

Шановний гість

 

      ПИСЬМЕННИЦЯ КАТАЛІН ВАЙНРАУХ завітала у ЗОШ № 6, аби послухати віршики діточок і вручити їм подарунки

 

      Днями у ЗОШ № 6 за ініціативи вчительки початкових класів ЗОШ № 4, голови міського методоб’єднання вчителів початкових класів Агнеси Дьєрфі та підтримки управління освіти вперше відбувся міський конкурс декламаторів віршів серед учнів початкових класів угорсько­мовних шкіл, куди завітала вельмишановна гостя, наша берегівська письменниця Ката­лін Вайнраух. Дітки настільки прекрасно декламували вірші поетеси, що аж дух захоплювало. А споглядали за виступаючими уважні журі, зокрема, письменниця Каталін Вайнраух, голова міського метод­об’єднання вчителів початкових класів Агнеса Дьєрфі та заступ­ник начальника управління освіти Андреа Дзерин. Отож за чудові декламаторські здібності  грамоти та цінні призи отримали усі учасники. А наприкінці урочистого заходу школярики, їхні вчителі і поважне журі зазнімкувалися (на фото). Відрадно, що малеча настільки тепло сприймає і любить берегівську письменницю, а це ще раз підтверджує те, що  творчість Каталін Вайнраух – шедевр для маленьких читачів.

 

 

 

Кращі в області

 

      СЕМЕРО УЧНІВ ЗОШ № 5 дійшли до фінального туру конкурсу “Обіймімося, брати мої”

 

      Минулого тижня відбувся фінал Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів “Обнімімося, брати мої”, присвячений 200-річчю із дня народження українського геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Раді повідомити, що у фінал вийшли семеро учнів ЗОШ № 5, зокрема, Наталія Василенко, Ігор Челеняк, Агнеса Сабелко, Олександр Юрик, Вікторія Фодьош, Денис Михайлов і Валентина Макар (на фото). За їхньою роботою, яка проходила у комп’ютерному класі ЗОШ № 5, слідкували представник міського управління освіти Сергій Семйон і Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Меленевич. Всеукраїнський турнір юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої» проводиться серед команд загальноосвітніх закладів України шляхом комп’ютерного тестування на порталі онлайн-тестування www.test-on-line.com. Турнір є продовженням традиційного турніру «Знай українське!». Організатори – Український та регіональні центри оцінювання якості освіти. Турнір проводився у березні-травні у два етапи: заочний (для всіх зареєстрованих команд) та очний для 20 команд – переможців заочного етапу в командному заліку і 10 кращих в особистому заліку індивідуальних учасників за номінаціями. У нашій області таких «кобзарезнавців» – семеро берегівчан і троє свалявчан. Наші учні хоч і не вийшли в індивідуальному заліку у суперфінал, який відбуватиметься на всеукраїнському рівні, однак показали непогані результати серед своїх ровесників. Відтак, семеро учнів ЗОШ № 5, узявши участь у такому цікавому конкурсі, не тільки отримали хороші враження та показали значні досягнення у області, але й зміцнили свої знання перед загальним незалежним оцінюванням, а також в урочистій обстановці будуть нагороджені дипломами Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Так тримати, хлопці та дівчата, маємо надію, що наступного року ви станете не лише кращими у області, але й найрозумнішими на всеукраїнському рівні.

 

 

 

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ

 

      Уже традиційно в квітні освітяни проводять  День цивільної оборони (ЦО). Цьогоріч показовий загальноміський захід відбувся у  ЗОШ №1, де директорує талановитий педагог Оксана Матолич.  Спочатку відбулася оперативна нарада командного складу ЦО школи, на якій були присутні представники ЗМІ, директори шкіл міста і працівники міськуправління освіти на чолі з Маріанною Пилипенко. Головна тема семінару – удосконалення теоретичних знань і практичних навичок стосовно дій в умовах надзвичайних ситуацій. У цей день проводилися і відповідні уроки в 2-11 класах.

 

 

 

 

 

 
 

У ВИПУСКНИКІВ РОЗПОЧАЛИСЯ ШКІЛЬНІ ІСПИТИ


22 травня розпочалося проведення державної підсумкової атестації у старшій школі.
Як відомо, у 2015 році державна підсумкова атестація учнів 11-х класів проводиться з трьох предметів у два етапи. Перший етап відбувся 24 квітня, коли відбулося проведення всеукраїнського тестування з української мови у формі ЗНО.
У період з 22 по 28 травня - у навчальних закладах відбудуться випускні іспити ще з двох предметів - математики або історії України та предмета за вибором учнів.
Цього року зміст завдань державної підсумкової атестації визначався навчальними закладами самостійно, але з додержанням орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань. Завдання для проведення атестації укладалися вчителями відповідного фаху. Атестація учнів 11-х класів проводиться тільки у письмовій формі.
При складанні розкладу проведення державної підсумкової атестації навчальним закладам було рекомендовано надати школярам два-три дні для підготовки до складання іспитів з кожного предмета.
При виборі предметів для складання шкільних іспитів частина учнів 11-го класу мала можливість обрати історію, а інша - математику. Щодо предметів за вибором, то кожен учень міг обрати будь-який предмет, винесений на атестацію. У загальноосвітніх навчальних закладах, класах або групах з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах,  гімназіях, таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.
Результати атестації виставлятимуться у додаток до атестату про повну загальну середню освіту та враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата.
Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту у поточному навчальному році, результати зазначених іспитів будуть зараховані як атестація і виставлена оцінка 12 балів.
Як відомо, школи вже отримали від Українського центру оцінювання якості освіти результати ЗНО своїх випускників з української мови, які зараховані як результати підсумкової атестації.


Про збір коштів з батьків про придбання підручників


 

 


 

Система "Розклад навчальних занять" зі знижкою 40%

Акційна ціна на програму автоматизації розкладу навчальних занять у вищих навчальних закладах

 
 
 

Система "Розклад навчальних занять" зі знижкою 40%

Корпорація «Галактика» оголошує про безпрецедентну акцію для навчальних закладів: до 1 вересня 2015 року на автоматизовану систему «Галактика Розклад навчальних занять» діє знижка - 40%!

Продукт «Галактика Розклад навчальних занять» автоматизує весь процес складання розкладів занять для студентів. Система стане гарною підмогою для співробітників, відповідальних за складання розкладів занять для студентів.

Складати розклад вручну - це складне прискіпливе завдання, що передбачає безліч можливих варіацій, але при цьому і безліч умов і винятків, які потрібно врахувати. Побудова розкладу з використанням автоматизованого рішення на порядок прискорює весь цей рутинний процес і позбавляє задіяних у процесі співробітників від зайвого головного болю і багатьох непотрібних ітерацій. При цьому система контролює, щоб у розкладі не допускалися «накладки», щоб всі умови і чинники були враховані, а також системою виключаються помилки в розкладі занять.

Оскільки в Україні найближчим часом планується скорочення акредитованих навчальних закладів, кожен вищий навчальний заклад, який планує продовжувати працювати, навчати і випускати студентів, повинен володіти конкурентними перевагами і організувати свій навчальний процес так, щоб це приваблювало і абітурієнтів, і студентів, і викладачів. Інноваційний продукт автоматизованого складання розкладу допоможе оптимально налаштувати і впорядкувати навчальний процес вишу, забезпечуючи підтримку унікальних його складових.

 


Учням, у яких були анульовані результати ДПА у формі ЗНО, МОН дозволило додатково скласти атестацію
 
завантаження

У зв’язку з тим, що певна кількість учнів припустилась серйозних порушень під час проходження ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, і, як наслідок, їхні результати були анульовані, Міністерство освіти і науки дозволило таким випускникам повторно пройти державну підсумкову атестацію з української мови (лист МОН № 1/9-246 від 15.05.2015) безпосередньо в навчальних закладах.  

Ці учні, в разі успішного проходження ДПА за місцем навчання, зможуть отримати атестат про повну загальну середню освіту, однак не можуть нагороджуватися золотими чи срібними медалями й не зможуть цьогоріч  вступати до вищих навчальних закладів.

Також МОН надало роз’яснення щодо найбільш поширених запитань у зв’язку з проходженням ДПА.


БЕРЕГІВСЬКІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ 20 РОКІВ

Святковий концерт був проведений в приміщенні Будинку культури.

 

Як зазначив директор гімназії Володимир Кенийз, історія навчального закладу починається в 1901 році, коли всі класи перевели в теперішню будівлю. В 1921 році тут були відкриті українські класи поряд з угорськими. В історії вже незалежної України у 1995 році була відроджена класична українська гімназія.

Із вітальними словами виступив і мер Берегова Золтан Бабяк. Зокрема, нагородив почесним дипломом міської ради та букетом квітів першого директора навчального закладу, яка пропрацювала там 19 років, і вчора ж святкувала свій день народження, Ксенію Михайлівну Маргітич. Також подарував гімназії сертифікат на отримання проектора.

Під час заходу, були вручені грамоти вчителям та учням навчального закладу за успіхи. Крім того, школярі підготували цікаву та насичену концертну програму.

Джерело: Beregszasznews 

Берегівській українській гімназії 20 років (ФОТО)
 

Берегівській українській гімназії 20 років (ФОТО)
Берегівській українській гімназії 20 років (ФОТО)
Берегівській українській гімназії 20 років (ФОТО)
Берегівській українській гімназії 20 років (ФОТО)
Берегівській українській гімназії 20 років (ФОТО)

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ ТА ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

13.05.2015 - 09:48 | Категорія: Некатегоризовано

Відповідно до плану обробки матеріалів і визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури Український центр оцінювання якості освіти надішле на адреси міських (районних) управлінь (відділів) освіти відомості з оцінками державної підсумкової атестації напаперових носіях.


Онлайн оприлюднено результати конкурсу підручників для 7-х та 4-х класів
13.05.2015
 

13 травня в режимі онлайн відбулося розкриття електронної бази Репозитарію, на основі якого проводився конкурс підручників для 4-х і 7-х класів за участі вчителів. Трансляцію із зали колегії Міністерства освіти і науки України здійснював Освітній портал “Педагогічна преса”.

У процедурі взяли участь Юрій Коровайченко, директор департаменту загальної та середньої освіти МОН України, Олександр Афонін, президент Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Юрій Завалевський, голова громадської спілки центру освітніх комунікацій Олександр Поляков, книговидавці, працівники міністерства, представники ЗМІ.

“Сьогодні ми проводимо черговий етап відбору конкурсу підручників для загальноосвітніх навчальних закладів – це фіксування результатів відбору підручників для 7-х та 4-х класів”, сказав, відкриваючи захід, Юрій Коровайченко.

Олександр Афонін наголосив на тому, що такого досвіду в Українському підручникотворенні ще не було. Адже вперше до цього процесу долучили вчителів, бо саме їм працювати з цими книжками. Тож це справді пілотний, експериментальний проект, у якому взяли участь понад 90 % шкіл.

Результати конкурсу були презентовані у вигляді таблиць. Так, для 7-го класу до переліку потрапили 158 книжок, а для 4-го – 99. Після завершення юридичних процедур перелік підручників буде оприлюднено.

 

 

 


Кожен учасник ЗНО зможе ознайомитися зі своєю сертифікаційною роботою в онлайні
24.03.2015
 
1413

Про це  24 березня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на своїй сторінці у Фейсбуці.
“УЦОЯО робить іще один крок до відкритості. Відтепер кожен учасник ЗНОможе ознайомитися в on-line режимі із своєю сертифікаційною роботою. Для цього йому необхідно упродовж тридцяти днів після оголошення результатів подати запит, заповнивши відповідну форму на своїй інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО”, – пише Ігор Леонідович.

Увага! Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Читайте також: Запрошення-перепустки для участі в ЗНО – вже на інформаційних сторінках абітурієнтів

“Залежно від кількості запитів, але не більш ніж через 5 днів, скан-копія сертифікаційної роботи буде розміщена на інформаційній сторінці. Паралельно учасник ЗНО може отримати копію сертифікаційної роботи на папері”, – наголошує директор УЦОЯО.

На жаль, технічні можливості не дають змоги центру одразу розмістити всі скан-копії сертифікаційних робіт на інформаційних сторінках абітурієнтів. “Тому ми вимушені працювати саме в такому режимі”, – підсумував Ігор Лікарчук і попросив поширити цю інформацію.

 


До Дня захисту дітей у Берегові організували концерт і конкурс малюнків

 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у центрі Берегова зранку розпочалися розважальні заходи. Святкова програма розпочалась з конкурсу на кращий малюнок на асфальті на довільну тематику. У ньому взяли участь вихованці садків та школярі.

Свято відкрили пишним парадом з участі шкіл міста. Далі ведучі Матей Ольга та очільник Берегівської школи мистецтв Степан Бобаль надали слово для привітання міському голові Золтану Бабяку та начальнику управління освіти Маряні Пилипенко.

Ще перед концертною програмою відбулось нагородження переможців конкурсу малюнків на асфальті. Вже після цього веселі ведучі Наталія Васильєва в образі Мальвіни та Микола Станкович в костюми клоуна розважали велику публіку.

Один за одним на площі виступили творчі колективи міста, даруючи прекрасний настрій дітям. Також на дітей чекали цікаві конкурси. Варто зазначити, що кожен колектив та переможці конкурсів отримали подарунки від спонсора свята Габріелли Зеленяк у вигляді торта та талончиків на морозиво.

 

 

 

 

 

Берегівчанам показали прем’єру вистави "Дівчина весна"

 

27 травня 2014 року в рамках відзначення міжнародного Дня захисту дітей, в приміщенні міського будинку культури відбулося театралізоване видовище для дітей та юнацтва Берегова.

Юні глядачі, які заповнили всю залу міського будинку культури високо оцінили неповторну гру учасників підготовчої  групи Берегівського українського Народного театру ім. Я. Бандурович, учасників театральної студії «Фантазії» ББДЮТ та шоу-гурту «Стріт Денс».

Юні ведучі Хазова Аніта та Котішева Юлія представили для глядачів яскраву програму:  театралізовану мініатюру «Побачення», вокальні виступи Савелія Проценко та Петра Шелемби, а найголовніше —прем’єру вистави «Дівчина весна» (за мотивами п’єси С. Васильченка «На перші гулі»), автори і режисери-постановники Ольга та Олександр Матей.

Після завершення виступів юних акторів на сцені щиро вітали директор ББДЮТ Ференц Конц та головний педагог-організатор ББДЮТ- Ніна Жигуц. Ведучі програми побажали всім учням вдалого завершення начального року та веселих канікул.

Виставу можна буде переглянути на телеканалі ТВ9.

 

 

 

23 травня відбудеться ДПА з української мови

 

      23 травня в українських школах буде проведено перший іспит для випускників шкіл з української мови.
      Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів і буде проведена у формі переказу тексту. Цього року варіант переказу буде обраний з 53 текстів, що запропоновані у Збірнику переказів для державної підсумкової атестації з української мови.
      Обсяг текстів для переказів відповідає вимогам чинної програми і складає від 350 до 450 слів.
      На виконання завдання державної підсумкової атестації з української мови в 11 класі відводиться 90 хвилин, протягом яких учні мають сприйняти на слух текст й докладно відтворити його в письмовій формі з урахуванням його смислової і структурної цілісності. Орієнтовно учням необхідно відтворити 70 % первинного тексту.
      Оголошення завдання переказу відбудеться 23 травня о 9.00 годині.
      Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала атестата.
      Окрім переказу з української мови випускники шкіл упродовж наступного тижня складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.
      Вручення атестатів та святкування випускних вечорів у більшості регіонів відбудеться у суботу 31 травня.
      Ті випускники 11 класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів, після завершення навчального року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року ЗНО розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов.

 

 

 

 

 

Віолетта Македон - найкраща в Україні!

 

22 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулась церемонія нагородження переможців, лауреатів та дипломантів ІІІ (завершального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Англійська мова». Привітав учасників заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Серед 12 фіналістів всеукраїнського конкурсу виявилась і філолог Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Віолетта Македон. Віолетта Македон не просто увійшла до списку фіналістів конкурсу, але стала переможницею й посіла 1 місце. 

Це визначна подія в житті Берегова - уперше вчитель міської школи досягає таких результатів на всеукраїнському рівні!

Управління освіти й уся педагогічна громадськість міста Берегова щиро вітає Віолетту Валеріївну Македон із високим визнанням її професійної майстерності! Бажаємо подальших творчих успіхів, міцного здоров’я, родинного благополуччя. Хай і надалі поряд із Вами будуть удача, вірні друзі, доброзичливі колеги. Нехай усі Ваші мрії здійсняться! Ми пишаємося Вами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАКЕДОН ВІОЛЕТТА ВАЛЕРІЇВНА

НАЙКРАЩА  В ОБЛАСТІ

 

      Вітаємо вчителя англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Віолетту Валеріївну Македон з перемогою у фінальному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016".

     Праця справжнього вчителя – це творчість, переплетена з любов’ю. Гордимося тим, що сьогодні в нашому місті є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну стежку до душі і серця кожної дитини. Саме таким майстром педагогічної справи є В.В. Македон. Професія вчителя – це творення людини, а особистий приклад педагога – це промінь сонця для дитячих душ. Світіть, випромінюйте тепло, яке вже озвалося в дітях вчора, сьогодні, озветься завтра й післязавтра! Зичимо Вам, Віолетто Валеріївно, міцного здоров'я, земного щастя, життєвої сили, особистого і родинного тепла, шани від учнів, поваги від колег, благополуччя і добробуту. Нехай завтрашній день Вас кличе до життя, нехай він принесе Вам добро і радість!

 

       Dear Violetta Makedon!

   Congratulations on receiving ‘The teacher of the year 2016’ award. The excellence in education affects not just the students but also the entire community and educational system as well. You set an example of learning and excellence among students and co-workers alike.

 

 

 

 

 

 

 

 

Віолетта Македон - найкраща в Україні!

 

22 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулась церемонія нагородження переможців, лауреатів та дипломантів ІІІ (завершального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Англійська мова». Привітав учасників заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Серед 12 фіналістів всеукраїнського конкурсу виявилась і філолог Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Віолетта Македон. Віолетта Македон не просто увійшла до списку фіналістів конкурсу, але стала переможницею й посіла 1 місце. 

Це визначна подія в житті Берегова - уперше вчитель міської школи досягає таких результатів на всеукраїнському рівні!

Управління освіти й уся педагогічна громадськість міста Берегова щиро вітає Віолетту Валеріївну Македон із високим визнанням її професійної майстерності! Бажаємо подальших творчих успіхів, міцного здоров’я, родинного благополуччя. Хай і надалі поряд із Вами будуть удача, вірні друзі, доброзичливі колеги. Нехай усі Ваші мрії здійсняться! Ми пишаємося Вами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАКЕДОН ВІОЛЕТТА ВАЛЕРІЇВНА

НАЙКРАЩА  В ОБЛАСТІ

 

      Вітаємо вчителя англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Віолетту Валеріївну Македон з перемогою у фінальному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016".

     Праця справжнього вчителя – це творчість, переплетена з любов’ю. Гордимося тим, що сьогодні в нашому місті є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну стежку до душі і серця кожної дитини. Саме таким майстром педагогічної справи є В.В. Македон. Професія вчителя – це творення людини, а особистий приклад педагога – це промінь сонця для дитячих душ. Світіть, випромінюйте тепло, яке вже озвалося в дітях вчора, сьогодні, озветься завтра й післязавтра! Зичимо Вам, Віолетто Валеріївно, міцного здоров'я, земного щастя, життєвої сили, особистого і родинного тепла, шани від учнів, поваги від колег, благополуччя і добробуту. Нехай завтрашній день Вас кличе до життя, нехай він принесе Вам добро і радість!

 

       Dear Violetta Makedon!

   Congratulations on receiving ‘The teacher of the year 2016’ award. The excellence in education affects not just the students but also the entire community and educational system as well. You set an example of learning and excellence among students and co-workers alike.

 

 

 

 

 

 

 

 

Віолетта Македон - найкраща в Україні!

 

22 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулась церемонія нагородження переможців, лауреатів та дипломантів ІІІ (завершального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Англійська мова». Привітав учасників заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Серед 12 фіналістів всеукраїнського конкурсу виявилась і філолог Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Віолетта Македон. Віолетта Македон не просто увійшла до списку фіналістів конкурсу, але стала переможницею й посіла 1 місце. 

Це визначна подія в житті Берегова - уперше вчитель міської школи досягає таких результатів на всеукраїнському рівні!

Управління освіти й уся педагогічна громадськість міста Берегова щиро вітає Віолетту Валеріївну Македон із високим визнанням її професійної майстерності! Бажаємо подальших творчих успіхів, міцного здоров’я, родинного благополуччя. Хай і надалі поряд із Вами будуть удача, вірні друзі, доброзичливі колеги. Нехай усі Ваші мрії здійсняться! Ми пишаємося Вами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАКЕДОН ВІОЛЕТТА ВАЛЕРІЇВНА

НАЙКРАЩА  В ОБЛАСТІ

 

      Вітаємо вчителя англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Віолетту Валеріївну Македон з перемогою у фінальному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016".

     Праця справжнього вчителя – це творчість, переплетена з любов’ю. Гордимося тим, що сьогодні в нашому місті є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну стежку до душі і серця кожної дитини. Саме таким майстром педагогічної справи є В.В. Македон. Професія вчителя – це творення людини, а особистий приклад педагога – це промінь сонця для дитячих душ. Світіть, випромінюйте тепло, яке вже озвалося в дітях вчора, сьогодні, озветься завтра й післязавтра! Зичимо Вам, Віолетто Валеріївно, міцного здоров'я, земного щастя, життєвої сили, особистого і родинного тепла, шани від учнів, поваги від колег, благополуччя і добробуту. Нехай завтрашній день Вас кличе до життя, нехай він принесе Вам добро і радість!

 

       Dear Violetta Makedon!

   Congratulations on receiving ‘The teacher of the year 2016’ award. The excellence in education affects not just the students but also the entire community and educational system as well. You set an example of learning and excellence among students and co-workers alike.

 

 

 

 

 


 

ГОРДІСТЬ НАШОГО МІСТА  - ЦЬОГОРІЧНІ ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ, НАШІ МЕДАЛІСТИ

Медалістам - честь і хвала!!!

 

 

Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» в 2018 році   нагороджено:

 

 

 

Пилипіва Володимира Володимировича, ЗОШ №1

Бубряка В’ячеслава Йосиповича, гімназія

Буркало Тетяну Михайлівну, гімназія

Гожик Вікторію Володимирівну, гімназія

Липей Олександру Віталіївну, гімназія

Ньорбу-Бобикова Михайла Михайловича, гімназія

Ковач Анастасію Василівну, ЗОШ №5

Монуш Вівіен Йосипівну, ЗОШ №5

Фодьош Олександру Вікторівну, ЗОШ №5

Щуренко Вікторію Володимирівну, ЗОШ №5

Ясінського Андрія Володимировича ЗОШ №5

 

  Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» в 2018 році нагороджено:

 

Кондрич Наталію Михайлівну, гімназія

Балегу Юрія Олександровича, ЗОШ №5

 

Це ті випускники, які своєю наполегливою працею довели, що вони - найкращі!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

 

 

 

 

 

Пролунав Останній дзвоник для 224 одинадцятикласників міста. Щиро вітаємо всіх із цим символічним святом! Бажаємо випускникам щасливого життєвого шляху, віри в свої сили, впевненості в майбутньому, міцного здоров’я, миру і Божої благодаті! 

 

 

 

 

 Вітаємо Щуренко Вікторію,

ученицю 11-А класу Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням англійської мови імені Т.Г. Шевченка, яка посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  у секції археології. Назва роботи - «Верхнє Потисся в період Латену», науковий керівник - Зуб Василь Іванович, учитель історії.

 

БАЖАЄМО ТВОРЧИХ ЗЛЕТІВ, СИЛИ ДУХУ І ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

 

 

ЩИРО ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ТА ЛАУРЕАТІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018"!

 

МАРІЯ САБОВ (БЕРЕГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ) - ІІ МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "НІМЕЦЬКА МОВА",

ОКСАНА ШПЕНИК ( ЗОШ №1) -ІV МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА",

ЄВГЕНІЯ ТУРДАЙ (ЗОШ №1) - V МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ "УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА"

УЧИТЕЛЬСЬКА ГРОМАДСЬКІСТЬ М. БЕРЕГОВА ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ, РАДІЄ ВАШИМ ДОСЯГНЕННЯМ! БАЖАЄМО ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ, УСПІХІВ НА ОСВІТЯНСЬКІЙ НИВІ Й ПОДАЛЬШИХ ЗВЕРШЕНЬ НА ШЛЯХУ ДО ПЕДАГОГІЧНИХ ВЕРШИН!

 

 

Вітаємо переможців конкурсу "Учитель року - 2018" (міський етап)

 

 

Номінація "Українська мова та література" - Турдай Євгенія Вікторівна - ЗОШ №1

Номінація "Німецька мова" - Сабов Марія Федорівна - Берегівська гімназія

Номінація "Фізична культура" - Шпеник Оксана Золтанівна - ЗОШ №1

 

Підсумки візиту

 

 

 

Модернізація дитячих садків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

МІСЬКОЇ  СЕРПНЕВОЇ  КОНФЕРЕНЦІЇ  ОСВІТЯН МІСТА  БЕРЕГОВА

«ПРО ПIДСУМКИ РОБОТИ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ МІСТА В 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК»

 

 

 

Вжиття заходів для упровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти „Нова українська школа”.
Забезпечення впровадження Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 87.
Організацію освітньої діяльності закладів з урахуванням листів Міністерства освіти і науки України від 13.06.2018 № 1/9-386 „Щодо особливостей організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році”, 03.07.2018 № 1/9-415 „Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”, 07.08.2018 № 1/9-486 „Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки благополуччя дитини у 2018/2019 навчальному році”, 07.08.2018 „Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018/2019 навчальний рік”.
Упорядкування структури штатної чисельності працівників закладів освіти в межах затверджених асигнувань на оплату праці, не допущення збільшення такої чисельності, крім випадків, пов’язаних з утворенням (реорганізацією) закладів освіти, фінансування яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції.
Забезпечення дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, гарантоване державою право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти (лист МОН від 10.08.2018 № 1/11-8477) та посилення фінансово - бюджетної дисципліни.
Завершення підготовки закладів освіти до нового навчального року. Підвищення відповідальності керівників закладів освіти за створення безпечних умов перебування, виховання та навчання дітей, учнівської молоді, а також працівників закладів освіти.
Завершення підготовки закладів освіти до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.
Забезпечення відповідно до чинних норм законодавства умов навчання, медичного обслуговування, духовного, інтелектуального та фізичного розвитку вихованців, учнів закладів освіти із додержанням вимог державних санітарних правил і норм з устаткування, утримання закладів освіти та організації освітнього процесу.
Ужиття заходів для дотримання у повному обсязі Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 року № 930 (зі змінами). Забезпечення відкритості, об’єктивності та системності оцінювання педагогічної діяльності працівника під час проходження атестації.
Забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти.
Проведення детального аналізу результатів державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2018 року з метою вироблення відповідних напрямків роботи в 2018/2019 навчальному році.
Забезпечення створення оптимального освітнього середовища для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу кожного учасника освітнього процесу. Створення умов для роботи педагогічних колективів з обдарованими учнями для отримання високих результатів в інтелектуальних конкурсах, змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Посилення роботи з дітьми щодо профілактики правопорушень в учнівському середовищі та вжиття заходів щодо залучення дітей до занять у гуртках та спортивних секціях закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Посилення патріотичної та виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості через реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, організацію та проведення заходів, приурочених знаменним і пам’ятним датам календаря.
Створення умов для повноцінного відпочинку та удосконалення мовних навичок учнівської молоді шляхом сприяння роботі літніх мовних таборів із метою інтеграції України до європейського науково-освітнього простору, формування позитивного іміджу нашої країни.

 

 

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ КОЛЕГАМИ!

 

Наші призери обласної спартакіади з плавання минулого та позаминулого років - Фатула Олександр Степанович, директор ЗОШ №5, та Шпеник Оксана Золтанівна, учитель ЗОШ №1, цього року запрошені та включені в команду ЦК Профспілки і  взяли участь в  ХІV міжнародній спартакіаді вчителів у Республіці  Болгарія , яка проходили  на курорті Албена з 03 по 09 липня цього року, та отримали кубок за зайняте шосте місце.