Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Новини

Новини: 716
19 жовт. 2016

Семінар класних керівників та педагогів-організаторів

На базі Берегівської гімназії відбувся семінар "Підвищення рівня усвідомлення проблеми торгівлі людьми та насильства над дітьми". У рамках семінару відбулося розширене засідання кафедри класних керівників та тренінг для лідерів учнівського врядування на задану тематику. Попередньо члени органу учнівського врядування Берегівської гімназії "Платан" провели просвітницьку акцію серед мешканців міста.
18 жовт. 2016

Осінні дні у ДНЗ №1

У нас тепло, затишно та комфортно діткам
13 жовт. 2016

18 жовтня 2016 року відбудеться семінар класних керівників та педагогів-організаторів

18 жовтня 2016 року о 13.00 к.ч. на базі Берегівської гімназії відбудеться семінар класних керівників та педагогів-організаторів "Підвищення рівня усвідомлення проблеми торгівлі людьми та насильства над дітьми"
13 жовт. 2016

Увага! Небезпечний незнайомець!

На екстрене повідомлення Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області про спробу викрадання дітей у Закарпатській області, замах невідомих осіб заманити дітей до автомобілю, просимо невідкладно провести роз’яснювальну, профілактичну роботу з учнями та батьками, акцентувати увагу на правилах безпеки та поведінки з незнайомими людьми.
3 жовт. 2016

Увага! Конкурс "Я - європеєць"

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
1 жовт. 2016

Віолетта Македон мала зустріч з Президентом

Пишаємося нашою берегівчанкою, вчителем ЗОШ №5, Віолеттою Македон, яка, виборовши звання "Учитель року 2016" у номінації "Англійська мова", отримала з рук Президента України Петра Порошенка відзнаку про присвоєння звання «Заслужений вчитель України». Вітаємо! Це дуже значне досягнення для всього нашого міста!
29 вер. 2016

Урочисті заходи до Дня працівників освіти

Сьогодні у Будинку культури відбувся захід, присвячений відзначенню Дня вчителя.
23 вер. 2016

23 вересня пройшов традиційний парад навчальних закладів

Особливо яскравою родзинкою святкової програми фестивалю Берег Фест став парад навчальних закладів. Учні продемонстрували креативні інсталяції, колоритні костюми, що також відображають мультикультурні традиції нашого Берегова.
22 вер. 2016

День Миру !!! МИР !МИР ! МИР ! В КОЖНОМУ СЕРЦІ , В КОЖНІЙ РОДИНІ І НА ВСІЙ ЗЕМЛІ !!!

У Берегівській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відзначили День Миру !!! МИР !МИР ! МИР ! В КОЖНОМУ СЕРЦІ , В КОЖНІЙ РОДИНІ І НА ВСІЙ ЗЕМЛІ !!!
22 вер. 2016

На базі Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 проходить Всеукраїнський семінар методистів

Сьогодні на базі Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 проходить Всеукраїнський семінар методистів іноземних мов обласних (міських) інститутів післядипломної педагогічної освіти" Іноземна мова, як життєве вміння"