Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Віктор Микита відзначив переможців та учасників конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти»

21 груд. 2021
Віктор Микита відзначив переможців та учасників конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти»

У Закарпатті провели обласний конкурс «Кращий заклад дошкільної освіти» у 2021 році.

Сьогодні голова облдержадміністрації Віктор Микита нагородив переможців та учасників відбору.

«Нашим завданням є підвищення якості освіти у навчальних закладах області усіх рівнів. Усе починається з дошкілля.

З різних об’єктивних причин Закарпаття, на жаль, має досить низькі показники в рейтингу ЗНО у порівнянні з іншими регіонами. Якісні зміни потребують тривалого часу та системності. Роботу з покращення цієї ситуації ми розпочали шляхом інтеграції окремих програм та пілотних проєктів.

Один з елементів – це заохочення кращих закладів освіти області та педагогічного складу за велику роботу, яку кожен виконує безпосередньо на місцях», – зауважив Віктор Микита.

За його словами, конкурс – це важлива ініціатива для нашого краю, яка започаткована з метою виявлення кращих закладів дошкільної освіти області, зміцнення, оновлення їхньої матеріально-технічної бази та привернення уваги місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем дошкільної освіти в нових соціально-економічних умовах.

Учасників конкурсу відзначили Почесними грамотами цього ж підрозділу Закарпатської ОДА та грошовими преміями у розмірі 15 000 грн. Гідно представили Берегівську територіальну громаду учасники конкурсу "Кращий дошкільний заклад" керівник Берегівського ЗДО №10 "Ялинка" Ріпкович Юдіт Золтанівна та керівник Мужіївського ЗДО Патакі Віра Василівна. Щиро вдячні за плідну роботу та участь у конкурсі.

«Приємно вражений результатами і впевнений: щороку кількість закладів, які прогресують, буде лише зростати, підвищуючи рівень обласної освіти на кожному етапі», – підкреслив очільник краю та подякував усім, хто взяв участь у конкурсі.