Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Берегівська ялинка засяяла новорічними вогнями

13 груд. 2021
Берегівська ялинка засяяла новорічними вогнями

9 грудня відбулося свято, на яке з нетерпінням чекали як маленькі мешканці Берегове, так і дорослі. Засяяли вогні на Міській новорічній ялинці!!!
Теплі різдвяно-новорічні побажання та слова вдячності пролунали від міського голови Золтана Бабяка.
В свою чергу управління освіти та культури висловлює подяку всім учасникам яскравого святкового дійства!!!
Гурт барабанщиків та духовий оркестр (керівник Бобаль Степан, директор Берегівської школи мистецтв імені Золтана Кодая) створили святковий настрій, подарувавши музичні вітання на різних локаціях нашого міста –площі Героїв, у супермаркеті « SPAR», на площі Будапешт, перед будівлею міської ради та біля Міської ялинки.
Талановиті діти -учасники Шоу-гурту «Стріт Денс» (керівник Медьеші Аніта) відкрили свято запальною танцювальною композицією. Наймолодші учасники свята -вихованці ЗДО № 6 «Казка» та № 14 «Бджілка» продекламували віршики. Учні хору молодших класів школи мистецтв(керівник Онисько Єлизавета) подарували пісенну композицію „Karácsonyi álom”, а всесвітньовідомий «Щедрик» М.Леонтовича пролунав у виконанні камерного хору викладачів (керівник Тетяна Горзов). Ведучи свята – Торішня Сільвії та Русанюк Ярослав- були неперевершені в яскравих образах та динамічності. Вдячність автору сценарію Матей Ользі та працівникам Центру культури та дозвілля (директор Павлюк Микола) за організацію дійства –Олегу Кузнєцову, Чада Олександру, Інні Буяновській, Владиславу Чулей.
Засяяла ялинка! Нехай разом з вогниками в наших серцях частіше сяють Добро, Віра, Любов! Вітаємо з прийдешніми святами!