Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Стан підготовки закладів освіти до навчального року

22 серп. 2014
Стан підготовки закладів освіти до навчального року

Інформація

про стан підготовки закладів освіти  до нового навчального року

 

Берегівською міською радою, управлінням освіти та всіма навчальними закладами здійснювалась робота по підготовці навчальних закладів до нового навчального року згідно наказу № 55б від 30.06.2014р, яким було затверджено ряд різних заходів. Всі заходи було виконано. Це і забезпечення кваліфікованими кадрами, підручниками, методичною літературою. Проведено набір у 1 та 10 класи.

На сьогодні у школах міста 360 першачків. Здійснено облік дітей дошкільного та шкільного віку. Проводиться робота по залученню всіх дітей до школи та 100% охоплення дітей 5-річок дошкільним вихованням

Одним з основних засобів надання якісних послуг у системі освіти є зміцнення матеріально – технічної бази закладів освіти. До початку нового навчального року планувалося провести ряд ремонтних робіт на 1,4 млн. грн.

Однак, в поточному році через недостатнє фінансування проведено капітальні ремонти тільки в наступних закладах:

{C}-         заміна водонагрівача в ДНЗ № 10 на суму 2,5 тис. грн..

На ці цілі всього використано 153, 727 тис. грн., що становить 10% від запланованих сум.

За кошти батьків протягом літа проведено поточні ремонти класних кімнат, пофарбовано парти і столи, приведено в належний стан подвір’я, спортивні майданчики, коридори, підсобні приміщення, бібліотеки.

Важливу роль у наданні якісної освіти відіграють навчальні кабінети. Минулого року за кошти обласного бюджету поновлено навчально – матеріальну базу шкіл. Планується за кошти обласного бюджету придбати  кабінети біології для ЗОШ № 5, фізики для ЗОШ №  4, інформатики для ЗОШ № 6. Комплекти шкільних меблів для ЗОШ №  5,7 10.

Іде підготовка до опалювального сезону. Кожний навчальний заклад має автономне опалювання, в яких задіяні 19 котелень, а в 5 закладах – пічне опалення. За опалювальний період закладами освіти споживається  біля 400 тис. куб. м. газу та 240 складометрів дров. Станом на 1 серпня заклади освіти забезпечені на 30 % дровами, заборгованості за енергоносії немає. До опалювального сезону готові всі котельні. Після проведення повірки газових лічильників та виконання приписів держенергонагляду і інспекторів всі шкільні котельні будуть готові до роботи в осінньо – зимовий період.

Відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»  управлінням освіти затверджено  організаційно – технічні заходи із підготовки до опалювального періоду в навчальних закладах міста.

Завершення виконання заходів по підготовці до роботи в осінньо – зимовий період забезпечить стабільне функціонування закладів освіти.  

Фотографії можна переглянути тут!