Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Emelkedik a tanulói létszám a Kossuth Lajos középiskolában

19 черв. 2014
ЗОШ № 4

Сьогодні директор школи №4 звітувався про діяльність школи протягом 2013-2014 років. Як зазначила Юліана Міцик мета цього звіту − допустити батьків до участі в керуванні освітнім процесом та зробити інформацію відкритою.
Протягом навчального року у школі навчалося 474 учнів. 
Варто сказати, що школа живе активним життям, учні та вчителі брали участь у різних конкурсах, заходах, семінарах та екскурсіях. Наприклад серед учасників Всеукраїнських учнівських олімпіад 27 учнів призери міського, а 2 – обласного туру – це Аннамарія Качур та Крістіян Вароді. Перше місце здобуто і в Міжнародному конкурсі декламаторів ім. Ваці Мігая у м. Вашарошнамень.
Збільшилась і кількість учнів, так у 2010-2011н.р. навчалось 419 дітей, натомість сьогодні їх 474. Середній бал у школі коливається від 7,0 до 9,8 балів, тобто це достатній рівень. Найгірший показник серед 7-8-9-класників, що пояснюється складним перехідним віком у дітей, що впливає на їхню посидючість та концентрацію. Серед випускників 11 класів 3-є отримали атестат з відзнакою, проте у дев’ятикласників свідоцтв з відзнакою нема. 
На жаль, тільки 10 із 24 учасників ЗНО з української мови та літератури подолали прохідний бар’єр у 124 балів. 
За сприянням управління освіти навчальний заклад збагатився мультимедійний обладнанням. В процесі і облаштування шкільного двору, що фінансується міським бюджетом.
У кінці звіту батьківський та викладацький колектив голосував стосовно того, чи задоволений роботою школи. Із 55 голосів 49 були «так». Вже після оголошення результатів я висловив свої найкращі побажання, надію в те, що школа випускатиме свідомих дітей, які покращуватимуть наше місто. Акцентував і на необхідності знання української мови, що є невід’ємним чинником для успіху і реалізації в державі.