Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Олімпіади

  

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 02.10.2019 № 230

 

Терміни проведення
ІІ етапу олімпіад

 

Навчальні предмети

Терміни проведення             Місце

англійська мова

6 листопада 2019 року        ЗОШ№5

Екологія                                   

7 листопада 2019 року        ЗОШ №4

німецька мова                         

8 листопада 2019 року        гімназія

економіка

11 листопада 2019 року       ЗОШ№5

біологія

13 листопада 2019 року       ЗОШ№4

історія

14 листопада 2019 року        Гімназія

географія

18 листопада 2019 року        ЗОШ№5

українська мова і література  

19 листопада 2019 року       гімназія

Математика                               

20 листопада 2019 року        ЗОШ№5

угорська мова і література

21 листопада 2019 року        ЗОШ№4

трудове навчання (технології)

22 листопада 2019 року       ЗОШ№10

хімія

25 листопада 2019 року        ЗОШ№1

українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами

 

26 листопада 2019 року      ЗОШ№6

фізика

27 листопада 2019 року        ЗОШ№1

правознавство

28 листопада 2019 року        Гімназія

інформатика

29 листопада 2019 року     Гімназія,ЗОШ№1

інформаційні технології

2 грудня 2019 року      Гімназія,ЗОШ№1

астрономія

4 грудня 2019 року     ЗОШ№6

 

 

  Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад

 

                             Англійська мова

 

                                    8 клас

 

І місце - Горзов Олександра, ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце - Решетюк Ольга, гімназія;

ІІІ місце - Грапчак Вікторія, гімназія;

ІІІ місце - Варга Шімон, ЗОШ №5.

 

                          9 клас

 

І місце - Грігорян Наріне, ЗОШ №5;

ІІ місце - Кейзі Мілан, ЗОШ№5;

ІІІ місце - Балог Олександра, ЗОШ№4;

ІІІ місце -  Репаші Абігел, ЗОШ№6.

 

                        10 клас

 

І місце - Міллер Адріан, ЗОШ №5;

ІІ місце - Домошвай Аннамарія, ЗОШ№5;

ІІІ місце - Деметер Пейтер, ЗОШ№ 10;

ІІІ місце - Ковач Андраш, ЗОШ№4.

 

                         11 клас 

 

І місце - Ковач Георгіна, ЗОШ№5;

І місце - Макеєв Марк, ЗОШ №5;

ІІ місце - Товт Крістіна, гімназія;

ІІ місце - Ердевді Марк, ЗОШ№1;

ІІІ  місце - Попович Естер, ЗОШ №4.

 

 

 

                                Німецька мова

І місце - Горзов Олександра, ЗОШ№5;

ІІ місце - Петричко Софія, гімназія;

ІІІ місце - Губаль Даяна, ЗОШ№1;

ІІІ місце - Табака Каріна, гімназія.

 

                             9 клас 

І місце - Грігорян Наріне, ЗОШ№5;

ІІ місце - Данку Каміла, ЗОШ№1;

ІІІ місце - Товт Олена, гімназія.

 

                                    10 клас                             

 

І місце - Домошвай Аннамарія, ЗОШ№5;

ІІ місце - Гал Евеліна, ЗОШ№1;

ІІІ місце - Ковач Сінтія, ЗОШ№5.

 

                                 11 клас 

 

 І місце - Дуфинець Адріана, ЗОШ№1;

ІІ місце - Теметев Адам,    гімназія;

ІІІ місце - Попович Сергій, ЗОШ№5