Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Новини

Новини: 820
2 черв. 2016

Робота літніх мовних таборів

День Охорони безпеки життєдіяльності у мовному таборі Берегівської гімназії
2 черв. 2016

Міжнародний день захисту дітей

Як і щороку, 1 червня в середмісті пройшли святкові заходи до Дня захисту дітей.
2 черв. 2016

Розпочалася робота пришкільних літніх мовних таборів

Відповідно до наказу управління освіти від 20.04.2016 р. № 58 у двох школах міста протягом 14 днів діятимуть мовні табори.
19 трав. 2016

День вишиванки

Уже стало гарною традицією в освітніх закладах Берегова приєднуватися до відзначення Дня вишиванки.
19 трав. 2016

День гімназії

17 травня пройшов традиційний День гімназії. Цьогоріч захід присвячено 25 річниці Незалежності України. Минув 21 рік з дня відродження української гімназії в Берегові. А загалом такий навчальний заклад почав діяти в місті ще у 1895 році. Змінювались історичні події, державні устрої у краї, відповідно й мова викладання та структура освітньої установи. З 1920 по 1939 роки на базі угорської гімназії працювали паралельно класи з українською мовою навчання. У 1945-му розпочала роботу СШ №1, а на її базі в 1994-му було відроджено класичну українську гімназію. Зі знаковою датою учнів та викладачів тепло вітав директор закладу Володимир Кенийз. “Основна концепція нашої гімназії – це підготовка випускників для здобуття вищої освіти, виховання свідомих громадян незалежної України”,- каже керівник. Рідний заклад з "іменинами" вітали всі гімназисти - віршами, піснями, театральними сценками, танцями. Було відзначено грамотами найкращих вихованців, "титулами" учителів-номінантів. Останній акорд на “іменинах” прозвучав у виконанні гурту ”IntiMate”, що теж народився у стінах гімназії.
19 трав. 2016

Обласні змагання юних інспекторів руху

Успішно виступила на цих змаганнях команда вихованців ЗОШ № 1 під керівництвом учителя історії Є.О. Власюка. І хоч перемога цьогоріч не дісталася берегівцям, проте ІІІ місце в етапі "Долікарська допомога" (учасники Олександра Турі та Аніта Хазова) забезпечили хороший загальнокомандний рейтинг юних інспекторів.
19 трав. 2016

У рамках співпраці на Закарпатті перебували з робочим візитом делегації представників пожежної служби краю Височіна та Пардубіцького краю Чеської Республіки.

Чеські пожежники із доброчинною місією відвідали й Берегівську гімназію: вони привезли та передали підручники чеської мови для юних закарпатців, які виявили бажання вивчати чеську мову. У закладі навчається 298 учнів, більшість із довколишніх сіл, які вивчають англійську та німецьку іноземні мови. Цього разу батьки та керівництво гімназії виявили бажання дати можливість гімназистам опановувати чеську мову. Тож делегації вручили 5-му гімназійному класу, всю необхідну літературу. Як наголошували закордонні гості, для того, аби люди добре розумілися, вони повинні знати мову один одного. Директор гімназії Володимир Кенийз щиро подякував за такий щирий, гуманний вклад у розвиток гімназистів. Та розповів, що два роки тому в стінах очолюваного ним навчального закладу був оголошений конкурс малюнка під назвою «Чехи – очима українців». За його результатами виграв малюнок Тетяни Туряниці, який вона попросила вручити на знак подяки чеським гостям, що й зробив Володимир Михайлович. Директор гімназії зазаначив, що сподівається на подальшу співпрацю із представниками краю, але також і в освітній площині.
17 трав. 2016

Пройшло ЗНО з математики та історії

11 та 13 травня на базі шкіл міста Берегова пройшло ЗНО з математики та історії України. В оцінюванні взяло участь 524 випускників шкіл міста та району. На відміну від ЗНО з української мови та літератури, де одинадцятикласники повинні були показати зннання державної мови, цього разу тестові завдання було перекладено угорською мовою для забезпечення освітніх прав учнів угоромовних шкіл.
12 трав. 2016

Тімея Шрек перемогла в літературному конкурсі "Гірські горизонти"

Учитель угорської мови Берегівської ЗОШ №7 стала переможцем літературного конкурсу малої прози серед молодих авторів Закарпаття . У читальному залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки, оголосили результати конкурсу "Гірські горизонти". За присудом письменників-учасників проекту "Закарпатські діалоги" переможцями конкурсу стали: І місце – Тімея Шрек, ІІ місце – Юлія Совинська, ІІІ місце – Тарас Ващук, Валерія Зенинець і Христина Турецька.
11 трав. 2016

НАЙКРАЩИЙ ЛИСТ ДО МАМИ НАПИСАЛА БЕРЕГІВЧАНКА

Десятикласниця ЗОШ № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Софія Супруненко виборола І місце у конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами» в номінації «Кращий літературний твір«Лист мамі».іМминулої суботи у Закарпатському палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» була відзначена грамотою департаменту освіти й науки ОДА й отримала цінний подарунок – наручний жіночий годинник відомої фірми «Сасіо». Закарпатські учні мали змогу свої сили випробувати загалом у трьох номінаціях: прозі, поезії та образотворчому мистецтві. Крайовий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» проходив у навчальних закладах (1 етап), відтак на другій стадії змагалися його переможці, а вже для участі в 3-й творчій фазі відсилался по три заявки (у кожній номінації) з міст і районів. Усі роботи (а це витвори майже 50 юнаків і дівчат із усього Закарпаття) продемонстрували вміння творчо мислити, фантазувати, думати на тему стосовно любові до жінки-матері. У цьогорічній першості також змагалися інші берегівські учні, зокрема, одинадцятикласниця Анастасія Кузнєцова, восьмикласниця Вероніка Козма (твір-лист матері, ЗОШ № 1), семикласник Ілля Сабов, Іван Веждел із 5 кл. (ЗОШ № 5), гімназисти Жанетта Бундович, Вікторія Чейпеш, Софія Фіцай, Вікторія Слоква, а також Керолайн Сабо, Лівія-Тюнде Сейкель (ЗОШ № 10), Ендре Горват (ЗОШ № 7) – усі юні художники.