Підручники для школи
 

Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Від 14 до 20 листопада в Україні відбудеться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху

16 лист. 2022
Від 14 до 20 листопада в Україні відбудеться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху

Від 14 до 20 листопада в Україні відбудеться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання в умовах воєнного часу.

Серед заходів Тижня заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості, міжнародної науково-практичної конференції «Реалізація та розвиток публічної політики у сфері безпеки дорожнього руху під час війни та у повоєнний період». Окрім цього, заходи Тижня передбачають проведення щорічних традиційних шкільних онлайн-уроків з безпеки дорожнього руху та щорічної загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя».

Також традиційно під час 2-го етапу відбудеться підведення підсумків та оголошення переможців V щорічного  Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна»  та проведення виставки кращих фоторобіт номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху».

 

Інформацію стосовно Тижня можна отримати з наступних джерел:

✔ сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);

✔ YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;

✔ соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.