Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Семінар-практикум класних керівників та педагогів-організаторів

23 квіт. 2019
Інноваційні підходи до організації профорієнтаційної роботи в Берегівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

     На базі Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся семінар-практикум класних керівників  та педагогів-організаторів.  Тематика зібрання «Інноваційні підходи до організації профорієнтаційної  роботи в школі». В.о. директора школи   Мейсарош Л.С. у виступі наголосила, що класні керівники сприяють вихованню здібної, самодостатньої та конкурентоспроможної учнівської молоді, тому їх участь у процесі професійної орієнтації школярів є обов’язковою. 

     Присутні класні керівники та педагоги-організатори мали змогу переглянути дві практичні виховні години. Класний керівник 11-Б класу Палінчак С.Ю  провела тренінг  з профорієнтації «Особистий професійний план». Десятикласники  разом зі своєю наставницею Бочков Ерікою  презентували  свої майбутні професії ( серед яких, до речі, були і професії поліцейського, садівника, юриста, художника, косметолога тощо). Для них  був  проведений майстер-клас кондитером Ілошваі М., яка є опікуном учениці цього класу.   

    В актовій залі гості  переглянули конкурсно-розважальний захід «Світ професій», де вболівали за дві команди дев’ятикласників.          Підсумовуючи роботу семінару, методист ММК управління освіти та культури Берегівської міської ради  Калинич С.В. відзначила, що в школі №3 створене  сприятливе середовище для профорієнтації учнів.