Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Школа №5 займає 39 місце серед кращих шкіл країни

19 черв. 2014
Школа №5

Сьогодні, 19 червня, відбувся щорічний звіт директора школи №5 про діяльність закладу освіти протягом минулого навчального року. Окрім того аудиторія, серед якої вчителі та батьки, почули детальний звіт голови та заступника батьківської ради школи про використання благодійних коштів. 

Директор школи Людмила Пилип, яка працює на цій посаді вже 18 років, зазначила, що загалом у школі протягом року навчалися 674 учні. Цьогоріч «золоті» медалі отримали 3 випускників. Далі пані Людмила розповіла про високі досягнення учнів в олімпіадах та конкурсах різних рівнів. Так, призерами міських олімпіад з різних предметів цьогоріч стали 52 школярі. 23 учні перемогли в секціях Малої академії наук на міському етапі, на обласному – 5. Перше в області місце МАН виборола учениця Ковач Агнеса з темою «Екологічний стан каналу Верке міста Берегова» (вч. Ізабелла Обедіна). Окрім цього ЗОШ №5 є активним учасником і лауреатом конусів ім.. П. Яцика, «Найкращий читач України», «Кенгуру» та багато інших. Вчителі цього берегівського навчального закладу отримали грамоти від Закарпатської ОДА та завдяки оригінальним відое-презентаціям. Попри високу результативність пані Людмила впевнена, що можливо досягти ще більше, зокрема цьому повинен сприяти і оновлені сучасні кабінети хімії та фізики. Далі голова та заступник батьківської ради школи Роман Бабинець та Наталія Михайлова детально відзвітували про розподіл благодійних спонсорських коштів. Наприклад, на придбання комп’ютерного класу для молодших класів і оргтехніки було витрачено більше 50 тис грн., 8 комп’ютерів школа отримала від консульства Угорщини, на хімічний кабінет – 31 тис .грн. 

Присутня під час річного звіту Маріанна Пилипенко зазначила, що нещодавно ця школа зайняла 39 місце серед кращих шкіл країни. Я, в свою чергу, висловив свою підтримку та побажав директору продовжувати працювати на такому високому рівні, хоча соціально-екномічна ситуація дужє складна.