Підручники для школи
 

Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Увага ! Важлива інформація!

20 квіт. 2022
Увага ! Важлива інформація!

Управління освіти та культури щодо подій 15.04.2022 у ліцеї імені Т.Г. Шевченка інформує наступне. Об'єкти освіти та культури – це об'єкти комунальної власності. Окрім своєї основної діяльності, вони виконують і мобілізаційні функції:
- ЗДО № 1 «Малятко – роздача гуманітарної допомоги;
- ЗДО №3 «Білочка» - фарбування тканини для маскувальних сіток;
- ЗДО № 5 «Пачірта», №9 «Чіга-Біга», №12 «Берізка», № 7 «Дзвіночок», № 11Тюльпан», № 10 «Ялинка, Боржавський ЗДО, Кідьошська початкова школа, Бактянська початкова школа, Гатянський ліцей ім. Ковача Вільмоша, Яношівський ліцей, Берегівський ліцей ім. Габора Бетлена – пункти розміщення тимчасово переміщених осіб;
- Ліцей «Платан», ліцей ім. Ф.Потушняка – плетіння маскувальних сіток;
- Ліцей ім. Т.Г. Шевченка – цілодобовий пункт реєстрації тимчасово переміщених осіб;
- ЗДО № 14 «Бджілка» - прання білизни;
- Берегівська спортивна школа, гімназія ім. Ганни Горват, ліцей ім. Лайоша Кошута, ліцей ім. Ілони Зріні – пункти роздачі гуманітарної допомоги;
- ЗДО № 6 «Казка» та ЗДО №8 «Пом-пом» - чергові садочки.
Паралельно з цим у всіх закладах освіти та культури проводиться дистанційна та очна робота з учнями, вихованцями та дітьми-переселенцями (близько 250 осіб). У місті працюють 9 локацій, на яких залучені діти-переселенці:
- Ліцей «Платан», ліцей ім. Ф.Потушняка, Берегівський ліцей ім. Габора Бетлена, ліцей ім. Лайоша Кошута, Ліцей ім. Т.Г. Шевченка, Центр позашкільної освіти, Берегівська спортивна школа, Центральна міська бібліотека, Інклюзивно-ресурсний центр.
Усі заняття проводяться згідно графіку на безкоштовній основі. Графік занять можна знайти на сторінці «Управління освіти та культури» у фейсбуці та інформаційній дошці Берегівської міської ради, яка знаходиться на площі Героїв перед входом у магазин «Spar».
Разом з тим, відповідальність за об'єкти комунальної власності несе директор закладу. У воєнний час об'єкти не можуть знаходитись у вільному доступі. Керівник закладу обов'язково має знати де, коли і хто займається, щоб забезпечити дітям надійну охорону.