Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Безпека дорожнього руху

14 вер. 2021
Безпека дорожнього руху

У всіх закладах загальної середньої освіти Берегівської територіальної громади організовано Місячник профілактики ДТП:

 «Увага! Діти на дорозі!» Були проведені бесіди, вікторини, конкурси малюнків, розроблені безпечні маршрути дороги з дому до школи та у зворотньому напрямку.

      Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.  До проведення заходів, щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучалися  працівники  Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, вчителі, учні, батьки.

         У ЗЗСО пройшли ряд заходів: тематичне оформлення класних куточків; Єдиний урок «Увага! діти! На дорозі», організовано перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху та мультфільмів «Веселий світлофор», «Пішохідний перехід», «Де не можна гратися»; виховні години «Страшна дорожня статистика», «Азбука вулиць та доріг»; конкурс малюнків на асфальті «Дай руку, вулице» та тематична виставка малюнків ; практичне відпрацювання дотримання правил дорожнього руху з представниками поліції, акція «Носи яскравий одяг з світловідвертальними елементами» , вивчені правила поведінки у громадському транспорті. Всі заходи висвітлено на сайтах закладів загальної середньої освіти.