Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Акція "Сонях пам"яті"

27 серп. 2020
.

Шановні керівники! 28 серпня 2020 року о 12.00 к.ч. відбудуться заходи щодо вшанування пам*яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність. Запрошуємо Вас взяти участь у даному заході (біля стели Небесній сотні).
Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. Сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.

Використання соняха як символу Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, це не лише вшанування пам’яті захисників України, формування в українському суспільстві традицій відзначення цього Дня та патріотичне виховання молоді, це символ усвідомлення українським суспільством ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З повагою управління освіти та культури Берегівської міської ради