Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Особливості початку нового навчального року!

27 серп. 2020
.

2020/2021 навчальний рік у школах розпочнеться відповідно до епідеміологічної ситуації у нашому місті. Якщо зелений, жовтий або помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки - то відвідувати заклади освіти дозволено.
Станом на сьогодні наше місто у зеленій зоні. Якщо нічого не зміниться, тобто Берегове не попаде у червону зону, чекаємо діточок 1 вересня до школи.
Звичайно, що вводяться заходи , потрібні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції:
- Не проводяться загальношкільні масові заходи, наприклад, шкільні лінійки, але разом з тим будемо намагатися зробити першокласникам незабутнє свято. 1 вересня у кожному закладі будуть проводитись святкові заходи по класах.
- Забороняємо допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю
- Під час проведення занять у навчальних приміщеннях маски можемо НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ .
- Намагаємося уникнути скупчення учнів шляхом відкриття декількох входів до школи, впроваджуємо гнучкий графік початку навчальних занять, ділимо приміщення на зони для різних вікових груп.
- Мінімізуємо пересування учнів у навчальному закладі
- Обов'язково використовуємо захисні маски під час пересування приміщеннями закладу освіти.
- Щоденно проводимо моніторинг стану здоров'я учнів та працівників
- Визначаємо місця для дезинфекції рук, використання та утилізації засобів індивідуального захисту
- Допускаємо до роботи персонал тільки за умови використання засобів індивідуального захисту та температурою меншою ніж 37,2.
Ми вже маємо практику організації роботи в умовах пандемії, адже з 04.08.2020 відновлено роботу дошкільних навчальних закладів.
Шановні батьки та дорогі наші учні! 1 вересня розпочинається новий навчальний рік. Віримо, якщо ми будемо дотримуватись усіх протиепідемічних заходів, то наші школи не треба буде закривати .