Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Пробне ЗНО переведено в онлайн режим

15 черв. 2020
Пробне ЗНО переведено в онлайн режим

Уряд не скасовував пробне зовнішнє незалежне оцінювання, а перевів його в онлайн режим.

Повідомлення відповідного змісту оприлюднено Міністерством охорони здоров'я за результатами брифінгу, що був проведений міністром охорони здоров'я Максимом Степановим.

У МОЗ наголошують, що учасники пробного тестування матимуть можливість пройти тестування онлайн або забрати у закладі освіти тестовий зошит.

«У зв’язку зі значним зростанням захворюваності на COVID-19 і погіршенням епідеміологічної ситуації в деяких регіонах – було прийняте рішення щодо скасування проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Натомість пробне ЗНО можна буде проходити дистанційно, онлайн», - наголошує Степанов.

За словами міністра, будь яка дитина через свій особистий кабінет онлайн може отримати завдання і відправити його на перевірку.

«Якщо такої можливості немає, то дитина повинна прийти у заклад освіти, там її зустріне інспектор ЗНО, видасть зошит із формою і всіма завданнями, дитина проходить це завдання вдома і надсилає на перевірку», - пояснює міністр.

Як відомо, Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством фінансів вже розробляють механізм повернення коштів родинам учасників пробного ЗНО, через ненадання відповідної послуги, метою якої є ознайомлення учасників тестування з процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

Скасування пробного ЗНО коштуватиме платникам податків 53 млн грн.