Управління освіти та культури Берегівської міської ради

 

Стартує проєкт СОРТУЙМО РАЗОМ З НАШИМИ ДІТЬМИ, ЗАРАДИ СПІЛЬНОГО І ЧИСТОГО МАЙБУТНЬОГО

10 черв. 2020
Стартує проєкт СОРТУЙМО РАЗОМ З НАШИМИ ДІТЬМИ, ЗАРАДИ СПІЛЬНОГО І ЧИСТОГО МАЙБУТНЬОГО

Віктор Бучинський ПП "Кольорові баки" мав зустріч з начальником Управління освіти та культури Берегівської міської ради Едітою Бабяк.
Вони поспілкувались про дуже актуальну, на сьогоднішній день, тему: «Сортування відходів у школах та садочках».
Спільним рішенням  домовились розпочати з дошкільних навчальних закладів, а таких у Берегові є 13, де будуть встановлені «інформаційні куточки» ( на угорській та українській мовах), та баки для роздільного сортування: паперу, п/ет пляшок та пакетів, а також ємкість для відпрацюваних батарейок.
Після облаштування дошкільних навчальних закладів, заплановано взятись і за загальноосвітні школи міста, яких в Берегові налічується-10. Сподіваюсь в майбутньому до программи зможуть приєднатись також садочки та школи Берегівського району.
Пані Едіта пообіцяла знайти фінансування для програми «Сортування відходів у школах та садочках», а Віктор пообіцяв підготувати формат інформаційних плакатів і баків ,  приймальний пункт вторинної сировини «Кольорові баки» зобов‘язався приймати цю відсортовану і зібрану вторинну сировину, для подальшої її переробки.СОРТУЙМО РАЗОМ З НАШИМИ ДІТЬМИ, ЗАРАДИ СПІЛЬНОГО І ЧИСТОГО МАЙБУТНЬОГО!!!